Ніжинець вирощував коноплі в спеціально обладнаній теплиці

коноплі, теплиця, КК України

коноплі, теплиця, КК України Об этом сообщает conservative.in.ua со ссылкой на СМИ.

коноплі, теплиця, КК України
4 липня група поліцейських Ніжинського відділу вирушила до одного з домоволодінь для проведення обшуку. За попередньою інформацією, його власник доволі професійно зайнявся вирощуванням нарковмісних конопель. Про це повідомили в Секторі моніторингу Ніжинського відділу поліції. Прибувши за необхідною адресою та зайшовши на подвір’я, поліцейські остовпіли: коноплі росли в спеціально для цього обладнаних теплицях, які навіть мали свою систему поливу. Нарахували 114 відбірних виплеканих зелених рослин конопель, які могли стати відмінною сировиною для виготовлення наркотичних засобів.

Окрім цього, під час обшуку знайшли пристрої для куріння каннабісу (марихуани), що може свідчити про регулярну «дегустацію» вирощеного добра. Про те, навіщо чоловік «перепрофілювався» з селянина, який вирощує городину, на утримувача теплиць із «елітними» коноплями, — йому належить розмовляти зі слідчим.

За ч. 2 ст. 310 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Після проведення експертизи вилучених рослин вони будуть знищені та вже ніколи не потраплять на вулиці у вигляді наркотиків.


Додати в:

Джерело статті: “https://pro.cn.ua/ua/press/115961”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя