Рада знову розгляне закон про «Пласт»

<p>2 жовтня відбудеться чергове пленарне засідання другої сесії Верховної Ради Об этом сообщает <a href=infpolk.in.ua со ссылкой на СМИ.

— Рада знову розгляне закон про «Пласт»">

2 жовтня відбудеться чергове пленарне засідання другої сесії Верховної Ради

Порядком денним також передбачено розгляд ряду проектів законів у другому читанні


У середу, 2 жовтня, згідно з порядком денним, відбудеться чергове пленарне засідання другої сесії Верховної Ради, на якій парламент планує розглянути проекти постанов «Про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань правового статусу ветеранів війни», «Про проведення парламентських слухань на тему: «Проблеми формування прожиткового мінімуму в Україні» (18 грудня 2019 року)» та ряд інших.


Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.


Порядком денним також передбачено розгляд ряду проектів законів у другому читанні, серед яких зокрема:


  • проект Закону »про визнання таким, що втратив чинність, Закону України «Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації», №1054-1;
  • проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» щодо вдосконалення процедури звільнення та призначення членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення», №2036;
  • проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції», №1029;
  • проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державного регулювання космічної діяльності», №1071.


Також заплановано розгляд проектів законів у першому читанні, зокрема «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо запровадження середньострокового планування розвитку і утримання автомобільних доріг загального користування» та «Про Бюро фінансових розслідувань».


Планується повторний розгляд з пропозиціями президента України: Закону України «Про державне визнання і підтримку Пласту — Національної скаутської організації України», №0976 і «Виборчого кодексу України», №0978.


Згідно з порядком денним, заплановано розгляд проектів постанов про перейменування ряду населених пунктів.


Як відомо, раніше президент Володимир Зеленський повернув Верховній Раді закон про державне визнання і підтримку національної скаутської організації «Пласт».


Нагадаємо, Верховна Рада має намір розглянути програму діяльності уряду 4 жовтня.


Раніше повідомлялося, що народним депутатам Верховної Ради ІХ скликання нарахували першу повноцінну заробітну плату.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/rada-znovu-rozglyane-zakon-pro-plast-629442.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя